One of the fastest growing distribution company in Baltic States

Over 15 years of distribution experience in Baltic markets

Selected portfolio and dedicated focus to each of our partner

Entrepreneurial spirit. Unconventional thinking. Impossible is nothing.

Apie mus

„3B Solutions“ yra platinimo įmonė, kurios pagrindinė veikla – alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų platinimas.

Efektyviai platiname, vystome ir plėtojame prekių ženklus Baltijos šalyse. Šiandien atstovaujame daugiau nei 54 prekių ženklams įvairiose nealkoholinių ir alkoholinių gėrimų (tokių kaip alus, sidras, vynas, šampanas, stiprieji alkoholiniai gėrimai) kategorijose.

Greitis, rinkos išmanymas ir ilgalaikė prekių ženklų vystymo vizija padėjo mums tapti stipriais partneriais prekių ženklų savininkams iš viso pasaulio.

Mūsų komanda

Mūsų kolegos mėgsta iššūkius – esame profesionali komanda, turinti tarptautinės patirties ir didelę motyvaciją būti geriausia savo srityje.

35
darbuotojai
Lojali
komanda
Patenkinti
klientai
Paragaukite pasaulio skonių

Neįtikėtinas pasirinkimas iš viso pasaulio
Didžiuojamės galėdami atstovauti gerai žinomiems ir smulkiems prekių ženklams, patenkinantiems kiekvieną skonį.

18
Šalių
54
Skirtingi prekių ženklai
9.958 K
LTR parduota praėjusiais metais
Logistikos grandinė

Kiekvienam klientui pritaikomi logistikos sprendimai leidžia mums teikti visapusiškas paslaugas ir du kartus per savaitę atlikti didelės ir mažos apimties pristatymus į Vilnių, Rygą ir Taliną.

Nuo gamyklos iki durų
Įvairios apimties užsakymai
Visapusiško aptarnavimo sprendimas
Mūsų produktai

Atsidavimas rezultatams

Mums patinka siekti rezultatų. 2009 metais du verslininkai pastebėjo paklausą platinti aukštos kokybės alų ir gėrimus Baltijos šalyse. Nuo tada mūsų asortimentas išsiplėtė, apimdamas vyną ir spiritinius gėrimus.

„3B Solutions“ dirba su geriausiais prekių ženklais iš viso pasaulio. Siūlome visapusiškus platinimo sprendimus, apimančius ne tik produktų pristatymą, bet ir rinkodarą, statistiką, rinkos stebėseną, konsultacijas ir kt.

Mūsų profesionalios ir atsidavusios komandos tikslas – glaudus bendravimas su prekių ženklų savininkais, prekių ženklų vystymas ir ilgalaikė partnerystė. Mūsų partnerių sėkmė yra mūsų didžiausias laimėjimas.

go-to