Apie mus

Dirbame tarptautiniu mastu

Dirbame tarptautiniu mastu alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų rinkoje, ypatingą dėmesį skirdami kiekvienos mūsų atstovaujamos kategorijos prekių ženklams.

Naudodamiesi naujausiomis technologijomis ir savo ištekliais sukūrėme efektyviausią platinimo modelį Baltijos šalyse, kuris leidžia pasiekti maksimalių rezultatų.

Didžiausia mūsų stiprybė – įgyta patirtis, bendravimas ir atvirumas tiek su prekių ženklų savininkais, tiek su klientais. Dauguma visame pasaulyje žinomų gėrimų prekių ženklų pasitiki mumis platindami savo gaminius per mūsų didelį regioninį tinklą su daugiau nei 5800 klientų.

Faktai apie mus 2023 m.
3
Šalys
2009
Veiklos pradžia
5800
Klientų
54
Skirtingi prekių ženklai
9.958 K
LTR pardavimų
35
Kolegos
24 M
EUR pajamų
16
Produktų grupės
Kodėl verta rinktis mus?
Lojalumas
Skiriame daug laiko ir pastangų ryšio ir prekės ženklo vystymui, nes žinome, kad sėkmė rinkoje grindžiama santykiais ir pasitikėjimu.
Ilgalaikė partnerystė
Nuo pat pradžių stengiamės savo partneriams kurti pridėtinę vertę. Su pasididžiavimu atstovaujame prekių ženklų savininkams, vykdydami prekių ženklų plėtrą, atlikdami rinkos analizę ir užtikrindami efektyvią tiekimo grandinę.
Mums patinka mūsų darbas
Didžiuojamės savo itin motyvuota tikrų platinimo specialistų komanda. Jie deda daug pastangų, skatindami pardavimą, valdydami logistiką ir didindami rinkos dalį.
Tarptautiniai sprendimai
Norint orientuotis alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų platinimo srityje, reikia turėti žinių. Džiaugiamės galėdami jomis pasidalyti su savo partneriais ir greitai bei be rūpesčių pristatyti išskirtinius produktus.
Transporto grandinė
Close r elationships with logistics p a r t n er via 3L Small s h ops L T Ho r eca EE Horeca Major s h ops VILNIUS Central Warehouse F ull tru c k ? OK 10 b ox e s ? OK Door t o door in 3 d a y s 2 x per w eek RIGA C ash & C a r r y L V Ho r eca Small s h ops Small s h ops Major s h ops TALLIN Major s h ops
Daugiau apie mus
Kokia yra „3B Solutions“ istorija?
Kai per pasaulinę ekonomikos krizę 2009 metais vieni matė tik grėsmes, mes įžvelgėme galimybes.

Rinkoje dominavo vietiniai prekių ženklai, o importas buvo nedidelis. 3BS atvėrė duris geriausiems alaus prekių ženklams. Matėme galimybę pagerinti esamus platinimo standartus.

Du verslininkai subūrė profesionalią ir veiksmingai dirbančią komandą, turinčią tarptautinės patirties.

Įmonė buvo įkurta 2009 metais, daugiausia dėmesio skiriant alaus ir nealkoholinių gėrimų platinimui. Sėkmingai pradėję veiklą alaus, sidro ir nealkoholinių gėrimų segmentuose, 2019 metais į asortimentą įtraukėme vyną bei spiritinius gėrimus ir toliau plėtojame 3BS portfelį.

Kokius svarbiausius faktus apie „3B Solutions“ turėtų žinoti prekių ženklų savininkai?
Mūsų veiklos teritorija – Lietuva, Latvija, Estija.

Pagrindinė mūsų veikla – aukščiausios kokybės importuojamos produkcijos ir tarptautinių prekių ženklų platinimas ir vystymas.

Įmonės vertybės – profesionalus požiūris, verslumas, pasitikėjimas ir atvirumas.

Mūsų stipriosios pusės:
- visi vadovai turi tarptautinio greito apyvartumo vartojimo prekių verslo patirties;
- išskirtinė kelio į rinką strategija;
- mažos sąnaudos, bet itin efektyvi struktūra;
- dalijimasis vietiniu pelnu su prekių ženklų savininkais, nes dirbame su aiškiomis maržomis, vykdydami skaidrius susitarimus.

Man reikia platintojo savo gėrimų prekės ženklui. Kaip galėtume bendradarbiauti?
Jums reikia platintojo, kuris mėgsta tai, ką daro, ir daro tai itin gerai? Puiku, pasikalbėkime! Nuolat ieškome naujų prekių ženklų, kuriais galėtume papildyti savo portfelį.

Jei esate alaus prekės ženklo savininkas arba valdote bet kokį kitą alkoholinių ar nealkoholinių gėrimų prekės ženklą, paskambinkite mums arba parašykite el. paštu:
telefonas +370 5 203 1355,
el. paštas [email protected].

Mūsų bendradarbiavimas ir prekių ženklų vystymas apima:
- derybas;
- pardavimo kampanijas;
- logistikos valdymą;
- rinkodarą;
- nuolatinį pardavimų valdymą;
- pardavimo skatinimo valdymą;
- užsakymų valdymą;
- atsargų valdymą ir prognozavimą.

Esame tikri alaus ir kitų gėrimų rinkos Baltijos šalyse ekspertai. Pasikalbėkime ir kviečiame jus bendradarbiauti su gera įmone!

go-to